Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    to #7246:
    a felhasználói felülete jött be szinte kizárólag. Utoljára ZTE Blade III-an használtam, azon meg minden fagyott, így nem tudnám megmondani, hogy most jobb-e vagy sem :)

    Opera valamiért nem jön be, habár nálunk nagyon nyomják a Telenornál, mert saját termék :O

    Most ezzel szemezek, de persze nem venném meg, csak letesztelném: xScope Browser

    A tömörítés nálam nem opció, most év végéig korlátlan mobilnetem van, ráadásul 4G lefedett területen (persze az meg korlátozott) ill. egész nap WiFi-ről WiFi-re is járok, az sem gond, ha asztali Chrome futna rajta, csak ne laggoljon és ne zárjon be. De eddig minden böngésző bezárt. Pusztuljak bele, még egyszer elkezdem előröl és végigtesztelem mindet... Majd beszámolok róla nektek, ha érdekel titeket :)
    De ha találok jobbat, Chrome megy a levesbe.

    to #7247:
    nem a telekomos, hanem a Telenoros (Pannon) kéne. Még nem kerestem rá gugliba, először titeket, mint hivatalosabb forrást akartalak megkérdezni.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák