Új hozzászólás Aktív témák

  • counterbill

    senior tag

    válasz n16 #16984 üzenetére

    Gondolom nincs is. Csak most ez az új baromság ami megy körbe. Valaki beírta ,hogy hallotta valakitől ,hogy titkos szerződés t meg sony közt h hibás szériát szórja ki és ezért olcsó stb blablabla. Egyszóval tudom ezt illetni: Baromság.
    Pont olyan légből kapott hülyeség mint ,hogy a fehér jobban kopik mert le van festve vagy ,hogy az alu keret nem is alu mert alatta valakinek fekete réteg van. Alapozó vagy valami. Valaki régebben beírta ,hogy milyen módszerrel készül a keret és azért van alatta fekete rész nem azért mert műanyag.

    (#16985) l.skywalker: Azért nem ismeri fel neki mert gondolom existenz van fent nálad is mint nálam és abban a honami kamerája van.
    Azért a telo+tablet nem váltja ki a Pc-t. Legalábbis nálam (nem tudom te mire használod).
    Megcserélős dolgot ismerem de class10 es kártya se olyan gyors mint a belső tárhely plusz ha behal a kártyám és formázni kell akkor buktam mindent szépen. Ha lenne átpakolgatás sdre akkor meg csak egy két vackot kéne újra letöltenem azt csókolom:)

    [ Szerkesztve ]

    Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

Új hozzászólás Aktív témák