Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Komolyan mondom egyre ijesztőbb ez a fakulásos elsötétedés.. Még mindig nem vett rá a lélek, hogy elvigyem szervízbe, de úgy látom rajtam kívül már sok mindenkinek produkálja ugyanezt....
    - 21%-nál lefagy az antutu (CPU-t kilőve 57%-nál indult most újra a RAM speednél)
    - videólejátszás közben is meghal (akár YouTube, akár böngészőbe beépített videó - legyen az MA!TV)
    - ritkán játékoknál
    - legjobb , kapaszkodjatok... Google Now alatt is sikerült lefagyasztani bár ott nem értem mi olyan megerőltető...

    Tanácstalan vagyok , hogy ez valami szoftveres vagy hardveres baki.... Most megpróbálok majd egy hard resetet küldeni neki utána pedig SUS-sal újrateszem és nem teszek rá semmit... Gyári programokkal is előadja magát (YouTube, hétfői MA!TV) ha akkor is bejön akkor nem tudom mi lesz. :( Lehet olyan lesz mint az első szériás Xperia Z-k , hogy maguktól hullanak el, amelyre volt egy javítás :DD Bár az kevésbé megnyugtató, hogy előjött az 1.157-esen is korábban :(((

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák