Új hozzászólás Aktív témák

  • m4ddangel

    újonc

    Na, visszatértem, mint M4 tulaj. Hát első fogásra baromi nagy téglának tűnt, azóta már megszoktam :D
    Szóval ez Vodás, dobozból kivéve 2,65 GB volt a szabad hely, egy kis törléssel majdnem 3 lett, de a frissítés ezt el is vette. Jelenleg belakva úgy, hogy van SD karim, 1 GB hely van, és még nem mozgattam át mindent, mert nagyobb karit akarok venni.
    Örülök, hogy sok itt leírt gonddal nem találkoztam. Vízben nincs baja (a felső hangszóró egy kis ideig csendesebb, de max félóra és újra a régi), sim és SD fülek rendbe, akadozás nincs, egyedüli hibaként fedeztem fel, hogy a fényérzékelője nem működik. Különösebben nem hiányzik, kipróbálni akartam csak, de hiába takargattam teszt alatt a telót, nem sötétült a kijelző (max fényerőn használom).
    Ami még számomra rejtély: az összes alkalmazásban szerepel a Sim eszköztár, de ikonja nincs sehol. Erre ötlet, hogy lehetne elővarázsolni?

    [ Szerkesztve ]

    "So I walk on the earth, behind the curtains, hidden from everyone, until I find a new life to ruin again..."

Új hozzászólás Aktív témák