Új hozzászólás Aktív témák

  • spawn21

    veterán

    válasz NemMo #208 üzenetére

    Egyszer fogom leírni, mert nem min a kedvem ismételni magam.
    Csúcs hardver és kijelző , az s10 család sem bír többet nagyobb aksival. Nem mondta senki hogy nincs jobb, de mivel papagáj üzemmódban vagy valószínű fel sem fogod.
    Stand-by-ban biztos lehetsz hogy szinte az összes telefonnál többet tud ez. Ebben kifejezetten jó a Sony. Lehetett volna nagyobb aksit? Persze, hogyne. Viszont nincs benne. Lehetett volna kisebb felbontású panelt beletenni? Simán, akkor jönne a Rinya hogy nem 4k panel mint az előzőben.
    Nekem abszolút nincs bajom azzal ha valaki elmondja a véleményét. Tényleg. Azzal igen ahogy teszitek :)
    Ez nem a legjobb telefon a piacon, olyan nincs is. Ez egy JÓ telefon. Ennyi. Jobb lett kamerában, mint az előző , szebb kijelző és takarékosabb proci. Jobb szoftver (ezt a közepesen jó aksi mutatja) a budget telefonok jók akuban, mert azzal lehet eladni. Nekem olyan nem kell, valakinek igen. De nem kell itt folyamatosan azzal jönni, hogy milyen jó, mert az 8 óra SOT-t tud. Igen, de eközben egy közepes hardver van benne. CSÚCS telefonoknál mindig valami hiányzik. Pl nagyobb aksi, vagy Jack.
    Egy tapasztalt felhasználó nem fog ezen ennyire rugózni. Ez az én véleményem

    iPhone 13p

Új hozzászólás Aktív témák