Új hozzászólás Aktív témák

  • fekomat

    tag

    Picit több, mint 1 hét használat után az alábbi tapasztalatokkal gazdagodtam.
    - szinte sehol, semmilyen helyzetben nincsen full térerőm. A készüléket Budapesten, jellemzően a belvárosban használom. Ez korábban a többi használt telefon esetében nem fordult elő, pedig az elmúlt fél évben legalább 4 készüléket használtam folyamatosan.

    - hogyan kellene látnom, hogy VoLTE csatlakozom, mert ikonnal nem jelzi, 4G is csak akkor jelenik meg, ha tudottan mobilneten vagyok
    - láttam már rajta a belvárosban 5G jelölést, szóval az biztosan működik (Teleonor-os vagyok)
    - bár az NFC folyamatosan be van kapcsolva, fizetni is tudok érintéssel, a gyorskapcsolók között folyamatosan inaktív az ikonja
    - az akku nem bír egy napot, legalábbis nálam. Igazából ezen annyira nem lepődök meg, 2 évvel ezelőtt az első Xperia 1 sem bírt, azt mondanám inkább, hogy olyan 12-15 órát tud biztosan. Szerintem ez édeskevés, legalábbis nekem biztosan.

    - valóban nem lehet egyszerre megtisztítani a memóriát az összes futó alkalmazástól? Csak egyesével lehet őket kilőni felfelé söpréssel? Erre gondolok itt:

    - ugyanitt nincsen arra mód, hogy tartósan a memóriában tartsak egy programot? A kívánt appon hosszan nyomva csak alkalmazásinfó és az osztott képernyő érhető el.
    - bár ebbe nem halok bele, de nincsen semmilyen időjárás alkalmazás alapból a telón, sem olyan óra widget, amiben lenne időjárás?
    - ugyan így, nincsen saját Sony-s Galéria app csak a Google Fotók? Mondjuk ez sem fáj, csak érdekes.

Új hozzászólás Aktív témák