Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Timer #180 üzenetére

    egyebkent ha ennyire para az ara az elodmodellt 8-900 euro korul soportek ki. ugyanugy tud 4Kt (igaz fix 60Hzn), igaz csak 8/256os, cserebe a snapdragon 865 lenyegesen kevesbe problemas meleg szempontbol es alig marad el a 888tol.

    foleg, hogy hiaba soportek ugyanugy az S20 ultrat is hasonlo aron, abbol erre csak a tavalyi, szornyen sikerult Exynos verziobol jutott.

    szerk: erre egyebkent 450k hufnak megfelelo SEK az 1 III, szerintem be fog nezni max november korul 380-400 ala.

    tenyleg draga a nyitoara. nekem emiatt lett az 1 II egyebkent ket honapja, akkor latszott, hogy mi az amiben jobb lesz az 1 III az 1 IInel, es ugy voltam vele, hogy ezert (es az egy evvel tovabbi termektamogatasert) nem adok ki +500 eurot. kulonbseg szinten kb:
    +12GB ram (8 helyett)
    +(icipicit) jobb zoom
    o 888 a 865 helyett (picit gyorsabb, de erezhetoen melegebb)
    o autofokuszt az appban az 1 IInel is rendberaktak
    o fenyero meg mindig nem az igazi
    o 4K@120Hz ha menni is fog rendesen SW update utan valszeg le fogja zabalni az akksit es lehet a 888 miatt nem lesz praktikus
    - 100 eurral magasabb nyitoar

    ami meg erdekes lehet az az 5 III, ha tartjak az arazast akkor az tovabbra is A legjobb kompakt android flagship marad

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák