Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz Bazsi84 #26 üzenetére

    Mondom másképp. A TWS lényege az akkudiő mellett a kényelem, és az alacsony tömeg, hogy ne érezd futás közben és stabil legyen. Ezeken a belső tár és a lejátszáshoz szükséges plusz elektronika sokat ront. Emellé pedig jön a gazdasági rész, azaz az újabb órákat is el kell adni, ha a 3 éves smartwatch nem támogatja a BT zenélést, egy újabb már igen. Ahogy 3 éve még volt a TWS-ekben ilyen, újabban kikopott emiatt. Apró BT lejátszó vagy újabb smartwatch, vagy leteszel a teljes vezetéknélküliségről, akkor akad főleg úszáshoz tervezett önálló zenelejátszásra képes cucc. A víz blokkolja a BT-t, így oda "kénytelenek" önállóan működő bigyót gyártani.

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Bazsi84 #26 üzenetére

    Vegyel egy okosorat szerintem. Foleg olyat ami tud standalone spotfiy klienst (bar ha jol ertem te mar ilyen hattertarra felrakott mp3-kal is ellennel, arra szerintem mindegyik kepes).

    Cikkhez: orulok hogy van ilyen termeke is mar a Sonynak, olvasom, sok embernek valoban van ra igenye, nekem speciel pont nem, BKV-n abszolut a zajszures dominaljon, bicajozasnal meg inkabb nem hallgatok zenet, de ez egyeni preferencia, ezzel legalabb mar kevesbe balesett veszelyes a dolog. En most egy WF-1000XM3-at hasznalok, ami 90-rol indult en 48ert vettem de latom mar 42-ert is megkaphato. Szeretem, az altalanos hangminoseg valoban indokolhatta anno a 90 ezres cimket, de a mikrofonja... Az valami botrany. Ha zenehallgatasra kell akkor nagyon jo, de meetignelni abszolut alkalmatlan, orulok hogy itt ha jol ertem a mikrofon fejlodott (meg az XM4-nel is).

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák