Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #TOTTI

    őstag

    válasz ShadowX #3777 üzenetére

    Nekem volt egy kb. 1 hónapja frissített teló, root megvolt, akartam app2sd-t de nem engedte a szokott módon, ahogy itt a fórumban valami miatt, lényegtelen.. Félig megcsinálta de nem akarta végig. Elegem lett újra frissítettem. Root újra, app2sd megint, és láss csodát visszapakolta a korábbi programjaimat, ott folytatta ahol abba maradt, Backup visszatettem az smseim meg a hiváslista stb, telefonszámokat pedig *.vcf-ből tette vissza amit korábban mentettem, szóval visszakatam a korábbi állapotot, minden mentésem, stb. megmaradt. Feltettem a JiT- azt is pofonegyszerűen, először lassan indult a telefon de most már semmi különbség, már kezdtem megijedni, de most így egy árva szavam sincs rá, komolyan mondom le a kalappal. Midnent megoldottam telefonon belűl Gscriptel.. Sok leírásban van adb shell, de nekem emlékeim szerint nem kellett..

    mrThomi: Másod te át őket, mert nem fogja átmásolni, igazából semmi sem kell neki én is csak simán betettem az új kártyát, csináltam gépen pár alap mappát, Music, stb.. de csak magam miatt. A telefon úgyis beolvassa, ha Zene mappába teszed a zenét és a képek mappába a képeidet, Csak a rend kedvéért hoztam létre..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák