Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • upsyka

    aktív tag

    válasz Met #22404 üzenetére

    mert mikor online töltöd,akkor 100%-nál lekapcsolja a rendszer a töltést,de valóságban az akku nincs teljesen feltöltve,kb.80%-os!ennek olvass utána,guglizd be,hogy li-polymer akku töltése és sokat olvashatsz,hogy-mennyit is kell tölteni ezeket!mikor kiírja,hogy feltöltve,akkor lekapcsolja a töltést és hiába van töltőre dugva,olyan 96-97%-ig az akkut használja,majd ismét rátölt...de ismét nem tölti totálra a valóságban,mert lekapcsolja 100%-nál!offline töltésnél meg nem tudja kapcsolgatni,ott 3 órán keresztül maxra tölti!de ezt a kapcsolgatást egy akkufigyelő appal lehet jól látni,ilyen cikk-cakkos a töltése a végénél,ha online töltöd órákat!!jah,és amikor offline töltöd,húzd le a töltőról,ha megvolt a 3 óra és úgy kapcsold be,hogy ne töltsön rá "elhasználva2 egy ciklust...
    jah,és ugye online töltésnél ez a kapcsolgatás mindíg egíy töltési ciklusnak felel meg...ha utánaolvasol a li-polymer akkuknak,megtudod miért számít ez a töltési ciklus...
    rengetegszer leírtam már ezt egy csomó fórumba,többet nem szeretném leírni,de rákereshetsz :)
    így tudod a legjobban kihasználni és védeni az akkudat,ez jótanács,aki akarja megfogadja,aki nem az nem :))

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok én kertész,hogy gyökerekkel foglalkozzak...

Új hozzászólás Aktív témák