Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vini

    tag

    válasz hurrikan #4573 üzenetére

    Isten ments, hogy kiforgassam a szavaidat, és nem igazán értem, hogy egy vitát miért érzel személyed elleni támadásnak! Nekem ez jött le a hozzászólásból... Hangsúlyozom vitázni akarok, nem pedig veszekedni!

    Bár tudom, neked nem ez a véleményed, de én hibának tartom a Bluetooth jelenlegi működését a kamera működését is. Én elvártam a gyártótól, (mint hűséges vásárló) hogy ezekben a szolgáltatásokban ne történjen visszalépés a több évvel ezelőtti technológiákhoz képest. A kamera funkció zavar, mert azt használom (használnám), de a bluetooth csak elvi szinten foglalkoztat. Ha beletesz a gyártó egy funkciót egy eszközbe, akkor az legyen rendesen elkészítve, ne csak azért tegye bele, hogy tudjon húzni egy strigulát: - Ez is megvan.

    Én nem állítottam, hogy vegyél IPhone-t... Én sem vennék! Akkor sem igazán használnám, ha ingyen adnának egyet. Ezért nem vettem volna X10-et sem. Ha azokat a funkciókat akarom használni, akkor inkább előveszem a NetBook-ot, az sem nagy, de legalább el tudom olvasni. :)

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, valószínüleg neked sem lesz... (SE Xperia X10 Mini Pro 2.1, Voda)

Új hozzászólás Aktív témák