Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz zH. #12 üzenetére

    Jobb. Mellesleg 450-500 euroról volt szó és azért sokat számít az 14k különbség.. A túlárazottsága meg erősen kérdőjeles annak fényében, hogy hardveresen erősebb a samunál, az n97-nél is, sationál is (kiv. kamera) és ha 450-500 euros kezdőárral indít, az nem feltétlenül lesz túlárazás. Majd meglátjuk, hogy milyen konkurenciák lesznek és mennyiért..

    "i8910-t meg azért hoztam fel mert ugyan úgy Symbian ,több okostelefont meg nem akartam említeni."
    Csakhogy a leírt mondatod azt jelenti, hogy a többi okostelefon messze jobb, mint az i8910, nem azt, hogy nem akartál említeni mást.

    Egyébként zárójelben megjegyzem, hogy Murtazin szerint az x10 a legújabb frissítéssel hozza a moto droid szintjét.

  • Ricardo

    félisten

    válasz zH. #12 üzenetére

    "Az i8910 messze okosabb"

    Pár hozzászólással később:

    "i8910-t meg azért hoztam fel mert ugyan úgy Symbian"

    Most hogy is van ez :F

    Tény hogy az SE későn ébredt. Ez a tény már lerágott csont. Most hogy kezd csinálni avalamit, jön az hogy le van maradva. :Y Csak nem? Rávilágítottál a nyílvánvalóra.
    Én személy szerint remélem hogy hamar behozza a lemaradást (pl nem cseszi el az X10--et), és jönnek majd tőle a jobbnál jobb telefonok. Kár lenne a Gyártóért, mint ahogy a Motoroláért is az lenne. Ott is nagyot szól a droid és ha kinövi a kezdeti hibákat. Én drukkolok mindkét gyártónak.

Új hozzászólás Aktív témák