Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Manbal

    senior tag

    válasz Egon #39 üzenetére

    +1

    a kettős mérce leírhatatlanul hatalmas ezen a "profi" oldalon! Meg lehet nézni mennyi személyeskedő komment marad megtorlás nélkül az AMD fanboyok szájából! Engem pedig megint hasonló okok miatt büntettek, noha még csak hasonló erejű sem volt, mint itt néhány komment... de no comment!

    Nem baj böfögjenek még a kis ... Egy-két év és az AMDről már csak múltidőben beszélünk majd, saját magukat temették el. GPU fronton az Intel szépen feljön a 2. helyre (idővel akár az 1 hely is meglehet), proci terén viszont a kínai Zhaoxin szépen begyűri az AMD-t, és akár 20-25%os részesedést is szerezhet. A kínaiak ráadásul le fogják tudni gyártani is maguknak, nem kell bérgyártókhoz vinniük, az AMD nagy szarban lesz, az ATi-t már tönkretették, most a procijukat dughatják majd ....! még maradt egy kommentem, hála ennek a kettős mércének! Mert most tudom hogy nyers voltam, de velem meg kurvára igazságtalanok! de nem is tudom minek nyomom ezt, hisz a világ már nagyon durván a kettős mércéről szól! a szájadat befogjuk, ha igazat szólsz... vagy ha az "érdek" ellen mersz ugatni

Új hozzászólás Aktív témák