Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Necc #93 üzenetére

    Szerintem meg az egyszerűsítés inkább hátrány mint előny. De azok számára aki nem szeretik aprólékosan egyedire fejleszteni a karaktereiket lehetne berakni egy auto szintlépést, is nem? Végülis nagyjából már most is ez a helyzet. Úgyis azok a képzettségeid fejlődnek amiket használsz. A perkeket is automatán kioszthatná a rendszer. Valamint a képzettségek szerint azt az egy pontot is. Pl akinek a mágikus képzettségei magasak az automatán a magicra kapná a pontot. Persze azért 5 szintenként kapna egy-egy pontot a másik két tulajdonság is.

    Remélem érted mire gondolok ezzel. Egy olyan hardcore RPG fan-t mint én nem elégít ki ez a 8 éveseknek való szintlépési rendszer. Én szeretem mikor szintlépéskor szabad kezet kapok és tetszés szerint alakíthatom a karakteremet.

    Mindenhol csak ez az egyszerűsítés megy. Miért nem próbálják mindkét tábor igényeit kielégíteni? Aki szereti ha mindenben a gép dönt helyette annak ott lenne az automata szintlépés. Aki meg szeret pöcsölni a karakterével annak meg lenne normális szintlépés.

    Amúgy az egész Elder Scroll-os RPG rendszer primitív számomra. Már a Morrowinddé is az volt. Vannak benne jó ötletek, de számtalan olyan RPG rendszer van ami klasszisokkal jobb.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák