Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    További két problémám pedig, hogy:
    1. Hiába megy a játék 40-50 fps-el, mégis olyan, mintha lassú lenne.

    Ugyan ez van például a Just Cause 2-nél, hogy 60 fps-nél teljesen folyamatos, de amint az alá csökken már teljesen olyan, mintha lassú lenne, iszonyat input lagról beszélek.
    Pedig egy "normális" pc-s játéknél 40-45 fps már tökéletesen folyamatos.
    (és nem, nem érdekel, hogy mit mond a CS-s vérpisti, aki nem tud eltalálni egy embert, ha nem megy 200 fps-el a játék)

    2. Az egér vertikális és horizontális gyorsulása kurvára nincs összhangban. Ez természetesen azért van, mert kontrollerrel cink fölfele, meg lefele nézni ugye... :D:D:D
    De én azért egérrel szeretem kiélvezni a free look-ot. Na most, vagy 50x horizontálissal játszok, és akkor a vertiális rendben, vagy a horizontális a normális, de a vertikális baszom lassú és képtelenség egy egérmozdulattal felnézni bárhova is.

    Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy ezt hogy engedhetik meg maguknak. Semmi munkába nem került volna a megjelenés előtt 2 héttel ezt a pár dolgot megcsinálni külön konzolra és külön pc-re.
    Az a durva, hogy ezekkel a szarságokkal utáltatják meg a konzolt az emberekkel, pedig nem vagyok egy anti-fan, de az ilyenektől tényleg felfordul a gyomrom.

    Még szerencse, hogy nem csak checkpointoknál lehet menteni, meg van benne quicksave.... Mondjuk már a Rage-nél is csodálkoztam, hogy ezeket beletették.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák