Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    válasz gutriqper #66 üzenetére

    biztos nem az!
    De aki csak belevakkant minden ok nélkül az hadnemondjam...
    1 .Szerintem az itt csaholók többsége soha nem játszott szimulátorral de tudja a frankót
    2.A Veletechen ki lehetett próbálni más programokkal,látnivalókkal eggyütt levetítve került cca 200 ft-ba ,(még az is drága volt mi?...Így nektek 50k-ért is sok lenne nemde?)ez nem tették meg ,de ők tudják,hogy kéz,és lábtörést okozhat,meg milyenszarmár,meghűdedrága .... nanemá
    3.elég szomorú az ára..De ez nem a gyártó fejlesztő hibája..így elsőre a 6 misi nem kevés.....de pár év melója benne van ezt meg kéne érteni
    4 .Én nagyon amatőr vagyok szimek terén,bár csak azokkal játszom....g27,LCmod ami ebbe nekem belefér .De azért aki ment már hasonló otthoni kormányokkal az tuti egy ilyen profi cuccal is elbír pár perc után mégha nem is tökéletesen ,de elég hamar ráérez...Egy 0 km-eshez képest mindenképp .

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

  • Redneck

    veterán

    válasz gutriqper #66 üzenetére

    Nem úgy hívnak. Ha mégis király lennék, akkor szükség lesz parasztokra is, lényeg hogy az első már megvan... Vagy inkább maradjunk csak simán az alattvalónál.

    Nem értek a szimulátorokhoz, nekem így kompletten tetszett. Az ára miatt csak a lottós esélyem van rá egyelőre.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák