Új hozzászólás Aktív témák

  • DaemonX

    HÁZIGAZDA

    Na hogy két kérdésre is válaszoljak.
    1. a Silent Hill-em usából van, és onnan lesz áprilisban a 3g-s ps vitám is. ezentúl majd az arra készített játékokról is láttok majd teszteket.
    2. Nem nevezném magam elfogultnak. szerintem van számos olyan játék a történelemben ami alulértékelt. Úgy gondolom nem mindig a többség szava a döntő/hiteles, (nem mindig az mutat rá az igazságra.)
    ott a 2008-as alone in the dark, a sniper ghost warrior, a mirrors edge a force unleashed, mafia 2,dead island stb. ezekhez se kell fanoknak lenni hogy tudja az ember, mennyire nagy játékok, csak éppen a kritikusok képtelenek voltak ezen játékoknak azt a bizonyos oldalát meglátni, amik mások számára ezeket a játékokat felejthetetlenné tették.
    Én ugyanígy vagyok a silent hill-el. Fan se csak úgy a semmiért lesz az ember, hanem azért, mert az adott dolog nagyon jó. Star Wars fan is vagyok, mégis rühellem a klónok támadását. Szerintem, ha a silent hill downpour valóban rossz lenne, arra is ugyanúgy tudtam volna rossz pontszámot adni. Az ign-ről meg inkább ne is beszéljünk. Nálam már rég elásták magukat. Az, hogy a legismertebb gamer honlap az egy dolog. De az hogy rengeteg jó játékot lepontoznak, és a bénákat meg istenítik szerintem már több a soknál. És most szándékosan nem kezdek el írni címeket, mert megint menne csak a vita. Azért remélem, a maradék embernek, akik nem csak azon gondolkoztak hogy honnan van meg a játék, azoknak tetszett a teszt.

Új hozzászólás Aktív témák