Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    Basszus... a 2017es pikkpakk eltunt mindenhonnan. Pedig gondolkodtam, hogy visszaviszem, es veszek egy olyat olcsobban.

    sose volt androidtvs cuccom, nagyon intuitiv, az usbs dac is pikkpakk mukodott, nagyon tetszik. Egy sony x800 (+ chromecast) levaltasan gondolkodom, ami nagyon fapad, de baromi jo a kimenete.

    a masik oldalrol... az x800 nem tudom, hogyan, de a tv 12biteskent detektalja, es szebb kepe van. A color space matchet erdemes a chromecasten bekapcsolni? Az Sony koax spdif kimenet is jo, de normal hangeronel meg nem tudtam megfulelni, osszevetve a shield usbs kimenetevel (csak sztereo erdekel, dac+analog erositovel).

    az ai upscale (fullhd tvnel) konkretan semmit sem csinal, vagy nem tamogatott felbontast ir kisebb contentnel.

    plexet hasznaltam playerkent, a tartalom nasrol jon - de vmelyik 4k x265 tartalom bugos. Az x800 rendesen jatsza dlnan keresztul. :F

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák