Új hozzászólás Aktív témák

  • fonok87

    aktív tag

    válasz ribizly #6 üzenetére

    Nekem pont a DLC-k húzzák fel valamennyire, hogy ne érezzem teljesen pénzkidobásnak a Croft edition preordert... Nagy csalódás ez a rész, főleg az előzők után amiket én szintén imádtam. Kb semmit nem találtak el benne, csak a kifosztható "sírok" (amik nagyrészt egyáltalán nem síremlékek de mindegy :D ) lettek mind darabra és minőségre is többek, mint a reboot első 2 epizódjában. Ha minden segítséget kikapcsolok, néha már majdnem gondolkozni is kell, és a mászás, meg a falból kijövő lándzsák/tüzek/stb-k elől ritmikusan elugrálás majdnem hozza az eredeti széria hangulatát. Szóval ezek miatt nekem úgy tűnik, az első 2 DLC jelentősen adott hozzá a játékhoz. Mondjuk azok is hoztak kb 100 kiló átkattintani való "párbeszédet". :/

    (#4) laceszgamer
    Szerintem csak akkor költs rá pénzt ha 1) szereted ha megvan az eredeti verzió (gyűjtöd, sógorod a kiadó, stb...), 2) akciós a játék+SP - nagyon. Ha a két pont közül csak egy nem teljesül, javaslom a legközelebbi virágboltot nem mondom meg mit csinálj, pláne hogy valami marginálisan (il)legálisat, de pénzt sztem ne adj érte...

    Truss me, I'm an engineer.

Új hozzászólás Aktív témák