Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Bad Pritt #28 üzenetére

    Először is volt a Smouldering Lake fele vezető úton van egy paraszt Black Knight ha jól emlékszem, ahol a híd alatt láva van és mögötte pedig egy létra, ami a Smouldering Lakehez vezet. Na azzal a fekete lovaggal megszenvedtem rendesen, számtalanszor leestem mellette a lávába meg ott kicsi a hely és nem volt helyem mozogni, úgyhogy máskor meg sarokba szorított. Aztán úgy oldottam meg, hogy sikerült mellette elfutnom és felmásztam a létrán. Onnan meg talán nyillal intéztem el fentről.

    A másik Anor Londoban volt a tetőn, folyton leestem mikor eltalált a mob az óriás nyillal, nem is emlékszem ott továbbjutottam -e, de volt hogy másnap megpróbáltam és ugyanúgy vagy 10-szer. Aztán félre is raktam.

    Ja és Carthus katakombáit utáltam, főleg azt a vasalós mobot, akit ha nem ölsz meg időben, akkor gyorsan leszívja az életed. De azt a részt úgy amblokk utáltam. :U

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák