Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz Szabi® #182 üzenetére

    "Te leírtad jó pár apple hír alá hogy "hál istennek semmit nem használsz tőlük".
    Vajon mennyi jog alapod van itt falmmelni/híterkedni ?"
    ==
    "Nem hasznalod egy gyarto termekeit, ezert nem lehet roluk velemenyed."

    Hadd ne kelljen mar iPhone-t vennem, hogy kritizalhassam... Persze, csengessek ki 300+ ezer forintot, hogy cserebe megszolalhassak az Apple ellen. Tipikus idiota consumer hozzaallas, ahol nem a sajat erdeket nezi a vasarlo, hanem a ceg johiret akarja inkabb vedeni.

    Valahol regen olyasmit olvastam, hogy azok az emberek kardoskodnak/fanboyoskodnak egy marka mellett, akik mar tudat alatt ugy erzik, hogy a markat ero kritika az o sajat szemelyuket ero kritika. Hogy ebbol mennyi az igaz, azt nem tudom, de sokakat elnezve el tudom kepzelni, hogy van benne igazsag.

    En Androidos mobilt hasznalok es Apple tabletet + laptopot, megis magasrol teszek ra, ha valaki szidja barmelyiket is, akar megvette, akar nem. Vasarlo vagyok, nem az Apple/Samsung, stb. markaknak az alkalmazottja/reszvenyese, hogy szukseget erezzem megvedeni barmelyiket is, ha arrol negativ velemenyt irnak.

    Ezekiell lehet pont az altala felhozott ervek miatt nem hasznal Apple termekeket.

    Amugy ez az Android tulajokra is ki fog hatni a kesobbiekben, ahogy a jack elhagyasa is kihatott. Utanozni fogja a tobbi gyarto.

Új hozzászólás Aktív témák