Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Tikakukac #154 üzenetére

    Nem, ezt nem kijelentjük, ez a tény. [Itt] látható, hogy Észak-Amerikában és Európában melyik telefonok azok, amikből a legtöbbet adtak el. Az USA-ban kizárólag Apple termékek szerepelnek a listán, Európában a második készülék a XR, a harmadik pedig a 11. Ebből következik, hogy nem egy réteg termékről beszélünk amivel ki lehetne tűnni. Ez a baromság egyébként is csak ezen a fórumon a techmániások közegében van jelen, az emberek nagy része magasról tojik arra, hogy mi van a zsebében, lényeg, hogy megbízhatóan üzemeljen és pont. Nem egy csengőhang fogja meghatározni, hogy te ki vagy. Sőt továbbmegyek, nem egy kicseszett tárgy fogja meghatározni, hogy ki vagy. Ezeket a néphiedelmeket baromi jó lenne már 2020-ban elfelejteni, mert vérgáz és emellett pedig végtelenül gyerekes. Nőjünk már fel.. Amikor iPhone-t használtam nekem is gyári csengőhangom volt, mert tetszett és meghallottam bárhol. Most immáron két éve egy S9+ a telefonom, ennek a gyári csengőhangját is rengetegszer hallom az utcán, szerintem meg olyan gagyik, hogy kénytelen voltam valami zenét választani helyette (anno a Honorral ugyanígy jártam), amióta meg van (~1,5 év) egy Gear Sport a karomon, azóta pedig eleve le van véve a hang, mert a karomon úgyis rezeg. Komolyan itt tartunk még, hogy csengőhangok alapján ítéljük meg azt, hogy ki milyen ember? Ne szórakozzunk már..

Új hozzászólás Aktív témák