Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz AnonyX #9 üzenetére

    Megmondom őszintén fogalmam sincsen, én akciósan rendeltem a steamről, és Angliában élek.

    39.99 font volt ~ 13.000,- és ez a gyári hivatalos teljes ára. A 25.000 az irreálisan sok, valaki kaszálni akar rajta... Ebayen vannak általában alig használt, csak kipróbált példányok [link] pl együtt a kettő sincs 25e, és lehet alkudni.... ingyenes postával...

    Nézd meg itt az aprót, vaterát stb... esetleg kérj meg egy kinti ismerőst, hogy rendeljen mikor akciós, és 10e alatt megúszhatod. Ha ebayen találsz és nem postáz Magyarba írj rá az eladóra, hátha megbeszélhető vele...

    [link] + [link]

    Nagy átlagban elmondható, hogy újszerű kipróbáltat lehet venni itt olyan 10e körül. Postával.

    Casoli

    Vettem egy aktív HDMI kábelt, 50M mivel átlósan van fent a számítógép, másik oldalt lent a TV, de el sem jutottam odáig hogy bekábelezzem. Eleve rohadt nehéz volt olyan kábelt találni tavaly, ami tudja a 4K@60Hz-t ekkora távolságon, de mivel a monitorom is HDMI, ezért csak átalakítók játszanak, mivel a 480 radeon előtt kb lehetetlen volt 2x natív HDMI-s VGA-t venni. Ezért az egyik DP - > HDMI (4K LG tv) másik DVI-D - > HDMI (FHD LG monitor). Na már ez önmagába sokszor megoldhatatlan feladatnak tűnt a VGA-nak (Asus R280 X Matrix Platinum), néha adott képet, néha nem, ha a TV ki vagy be volt kapcsolgatva, akkor elment a kép 3-4-5 másodpercre a gépről, annyit kellett vele szívni hogy az hihetetlen, mind ez mellett az összes különböző játék, régi új, melyik milyen felbontást és képarányt támogat, minden bezavart, annyira körülményes volt, hogy a sok szívás után inkább nem is használtuk.

    Steam link: Olcsó, Plug & Play, bedugod, beállítod egyszer, és hibátlanul megy, plusz kábelezést nem igényel, mivel a PC egyébként is gigabitről megy, TV is háló kábelen van, és minden megy, tökéletesen kitöltve a képernyőt, pár kattintással.

    Nem mellesleg a problémák leírásánál, ez kb a jéghegy csúcsa volt......

    Akkor én az az 1% vagyok, mert nappaliban a TV, fent emeleten hálóba PC

    Mind a kettőt próbáltam, szóval nem a levegőbe beszélek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák