Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz spider23 #1815 üzenetére

    Filóztam már rajta, hogy elkezdek AoD-zni, de valahogy tartok tőle még mindig..

    Jó lenne valahogy downgrade-elni...

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

  • KengelRoland

    aktív tag

    válasz spider23 #1815 üzenetére

    Írták korábban, hogy a beállított képernyőidő az nem a karlendítés utáni időtartamot állítja. Magyarázat az, hogy amíg megnézi az ember az időt, addig elég az a pár másodperc. Hiszen ha 1-2 percet világítana a beállítás szerint, akkor sokat fogyasztana, ha minden megmoccanásra 2 percet világít, vagy el se aludna, hiszen mikor aktív az ember, akkor folyamatosan mozog a keze. Valamint nagyobb lenne a véletlenszerű nyomkodás esélye. Egyébként ez a 2-es verzióval is így volt.
    Próbáld azt, hogy úgy ébreszted fel az órát, hogy megnyomsz egy gombot. Akkor meglesz az 1 perces képernyőidő. Viszont ha az egy percen belül elrakod az órát, akkor ki fog kapcsolni :).
    Ezt hamar meg lehet szokni. Pl amikor én a menetlevelet adom össze a megtett kilométert az óra számológépén, akkor nem szokott random kikapcsolni. Szóval ha használja az ember, akkor nem kapcsol ki.

    Más. A többi hiba nálam is van. Hol pöttyöz, hol nem pöttyöz, hol jelez, hol nem, főleg az email. Azt is észrevettem, hogy este leteszem kikapcsolva és bekapcsolva találom reggel. De ezt észre se vettem volna, ha nem olvasom, hogy másnál is volt ilyen.A GPS problémákról nem tudok mit mondani, mert én elfogadom, hogy ez nem hitelesített műszer. Nekem belefér pár méter tévedés. Egyébként a tévedés attól is lehet, hogy ha automatikusra hagyjuk az edzés indulás/megállás funkcióját. Hiszen amint megállunk, nem azonnal áll le és nem azonnal indul mikor elindulunk. Sőt azt is észrevettem, hogy túrázásnál az automatikus indulás az állásnak veszi ha lassan haladok.
    A pulzus az pár egységgel tér el a házi vérnyomásmérő pulzus adataitól. Legalábbis nálam.

    Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Új hozzászólás Aktív témák