Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesiz

    tag

    válasz Dnalorr #2 üzenetére

    az iphone 13 pro max 240 gramos úgyhogy átlag telók sokkal kisebb képátlóval is meg tudják közelíteni ezt a tömeget és aki arra vágyik hogy egy kvázi tabletet is zsebre vágjon az bizonyára tisztában van vele hogy nem lesz egy könnyű készülék. akinek mégis az kell annak ott a flip - ha mindenáron hajlítható telefont akar.
    a 16 mili vastagság pedig csak a mai telók közt tűnik soknak, mégiscsak alig több mint másfél centiről beszélünk. a nadrágzsebet a telefon szélessége vagy magassága jobban "megviseli" mint a vastagsága, ráadásul széthajtva 6,3 mili vékony. nem hiszem hogy itt nagyobb vékonyodást el lehetne érni és kérdés hogy lenne e értelme az üzemidő vagy a melegedés rovására.

    remélem lesz konkurenciája a samsungnak mert érződik hogy nagyon elkényelmesedtek a versenyben szinte egyedüli indulóként.
    a zsanér problémát én nem látom ilyen kritikusnak, ugyan csak max 10 percet használtam samsung üzletben de már az alatt úgy hozzászokott a szemem a "gyűrődéshez" hogy pár perc után észre se vettem.
    amikben szerintem javulhatna:
    gyorsabb töltés - ezen az áron bele kéne férjen
    ár - amíg nincs vetélytárs nem számítok árcsökkenésre pedig ráférne
    üzemidő - bár örvendetes volt olvasni hogy ebben is fejlődött, ha már telefon mellett ez egy zsebrevágható tablet így sokkal komolyabb és üzemidőgyilkosabb tartalomfogyasztásra is meg kell feleljen és a 4400 mah-t kevésnek érzem

Új hozzászólás Aktív témák