Új hozzászólás Aktív témák

  • B.Ricsike

    őstag

    Sziasztok!
    Most akarok váltani Note10-ről.
    Fura mód soha sehol sem említik azt a tulajdonságát, azt a felhasználói réteget, akinek talán a legtöbbet tudja segíteni, és potenciális vásárlókként is lehetne rájuk, azaz ránk építeni. Építőipar! Borzasztó nagy segítség, hogy nem kell ezek után két készüléket magunknál hordani. Mert eddig telefon és tablet kombinációt használtam, ami körülményes, és kényelmetlen is volt. Mert ugye egy alaprajzot telefonon nem tudsz normálisan megnézni. Így viszont, ha kinyitom a telefont, akkor egész jól lehet egy nagyobb alaprajzon is navigálni. De, ami számomra, és talán ebben a szakmában még fontosabb, az S-Pen segítségével és egy megfelelő programmal, legyen ez a note vagy a Xodo vagy bármi egyéb szerkesztő alkalmazás, tudunk az alaprajzokba, részletrajzokba, tervekbe írni, rajzolni, akár felméréseket, konkrét gyártmányterveket is csinálni azonnal mondjuk az építési helyszínen, és egyből tudjuk szinkronizálni a szerverünkkel vagy bármilyen tárhellyel. Azaz, rohadtul meg tud gyorsítani mindent, és egyel kevesebb eszközzel lehet oldani eddig bonyolult dolgokat! Esküszöm, szerintem a legnagyobb ziccert hagyják ki, hogy erre nem építenek egy kampányt! Mérnökként úgy gondolom, ez erre tökéletes eszköz lesz (javítsatok ki ha tévedek), és most már arra a szintre jutott, hogy érdemes hajlítható telefonra váltani, igaz, lenne még mit csiszolni rajta, de ez már egy jól használható alternatívának tűnik. Ahogy néztem, vannak olyan tokok már, amik nem vastagságában növelik meg a tollal az egész telefont, hanem szélességében, ami szintén elviselhető alternatíva. Valamint, azok a tokok is jónak/hasznosnak tűnnek, melyek hátoldalán van egy rugalmas un. öv, ami alá a kezedet be tudod dugni, hogy amikor kinyitva hordod a telefont, akkor ne essen ki véletlenül sem a kezedből. Kezd beérni ez a dolog. Igaz, lehetne vékonyabb, jobban meg lehetne oldani az összecsukást, de szerintem 1-2 generáció még, és szinte tökéletes lesz! Ettől függetlenül úgy gondolom, meg fogja érni most váltani.

Új hozzászólás Aktív témák