Új hozzászólás Aktív témák

  • bcl

    senior tag

    Sziasztok!

    Egy apróság. Elkezdett a belső kijelzőn felválni a fólia.
    Kb egy hüvelykujjkörömnyi területen, a tetején, a hajtásnál.
    Persze, nem azonnal lett ekkora, nem is tudom, talán 2-3 hónap is volt, mire megnőtt ilyen méretűre.
    A múlt héten be akartam adni szervízbe, de mivel előrendelésben vettem, a Samsung nem küldött vele gari papírt, a szervízben meg azt mondták, hogy mindenképpen kellene. Szegeden vagyok, Bp-re küldik, a SES-ben 3-4 hetet, a másik szervízben kb 1 hetet mondtak.
    Nos, elkértem a cégtől. Kedvesek, segítőkészek voltak, de múlt kedden beszéltem velük, és, khm, tegnapra ért ide ajánlott levélben... nem kapkodták el...
    Szóval a telefont eltakarítottam, szépen beraktam az eredeti dobozába - és elutaztunk egy hétre. Szülőket megkértem, hogy ha megjön a papír, vigyék be, én naiv arra gondoltam, hogy kb, mire haza érünk, meg is lesz. Nem a papír, a fólia csere :DDD
    A bő egy hét alatt, míg a dobozban állt, a kijelző teljes hosszában, középen, a hajtás szélességében felvált a fólia!
    Nem gondoltam volna... Annál is inkább, mert valahol olvastam (vagy itt, vagy a redditen), hogy mivel kinyitva szállítja a Samsung, az illető esténként is kinyitva teszi le, mert így biztos jobb.
    Nos, úgy tűnik, nem.
    Érdekes...

Új hozzászólás Aktív témák