Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Ben-Ce #2015 üzenetére

    Az a különböző cikkek azok a 10 db amit lehet találni az egész világon? :D
    És akinek semmilyen okosórája nincs az már nem is élhet rendes életet? :DDD

    Amúgy a lehetőség ott áll mindenki előtt át kell menni Ápülhoz (talán 1 millából kijön a teló + óra) aztán kész, lehet az órájával biztonságosan nyugodtam tovább élni. :K

    Kár hogy nem véd meg semmi külső behatástól (balesettől) mert akkor tényleg tuti vétel lenne. :U
    Ha meg nem ismered fel a téged súlytó esetleges betegséget az nem a Samu óra hibája.

    Én pont lesz@rom hogy az óra milyen random baromságokat generál egy Health app-ba.
    Ami egyedül hihető az talán pulzus mérés azt slussz passz. Még a megtett lépésszám is csak sacc per kb sztem.

    A pohár víz ivási opciónak sem látom értelmét.. pohárból utoljára hétvégén ittam azóta sem.

    Az a baj hogy ezek a gyártók azt gondolják, hogy mindenki egyformán él és táplálkozik a világon pedig ez roha.tul nem így van. Van valami átlag amit begépelnek a logaritmusukba aztán az alapján kalkulál az app vagy az óra pl Stress szintet.

    És akkor még az alvási mérésről nem is beszéltünk. :DDD
    Élj így egészségesen meg úgy egészségesen segít az okosóra, de az nem baj ha 24/7 rajtad van az óra és az alatt gyűlnek a baktériumok. :))
    Gondolhatod hogy hogyan szellőzik a bőröd azon a területen.. kb sehogy.

    Na ezek az okosórák. Én ahogy hazaérek kapom is le magamról mert egyszerűen nem érzem magam "szabadnak" ha rajtam van.

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • bandigyerek

    senior tag

    válasz Ben-Ce #2015 üzenetére

    A stressz-szintet úgy mér, hogy figyeli a pulzusod. Ha valamiért megugrik, és a mozgásodból nem derül ki, hogy sportolsz, futsz tudomisén, akkor feltehetőleg ideges vagy és szimplán felb...sztad magad. Egyébként meg valószínűleg a napi megfigyelésük alapján mentek orvoshoz, és úszták meg a nagyobb fost a delikvensek. Arra használták a kütyüt, amire való. Szerintem EKG-t, vérnyomást egyik sem mér magától, mert nagyon hamar letalpalna az aksi. Az EKG-hoz meg kell az ujjad is, hogy két ponton tudjon mérni. Egy rendesnél úgy bedrótoznak, mint a karácsonyfát. Ide elég ez is. Ha már harmadszor szól, hogy baj van... orvos. Majd az megmondja, hogy tényleg, vagy nem.
    Addig meg eldöntöd, hogy milyen időközönként méred magad, vagy kihagyod.
    AuraSync: a vízivást nem kell szó szerint venni. Igyál folyadékot. (ne pálikát meg kávét, az nem számít :DD ) A fürdés meg kultúránk része. Szappannal. ;]

Új hozzászólás Aktív témák