Új hozzászólás Aktív témák

  • pleslie82

    tag

    Sziasztok!

    Két hetes tapasztal alapján a következőt tudom mondani a vekkerről: Matteo Dini számlapok megjelenésével nálam lenyugodtak a kedélyek, így azen már nem pörgök, hogy kevés számlap, stb. Bár a Play áruházban az órához megtalálni számlapokat célzottan...hát kihívás!🙂 Mennyivel egyszerűbb volt Samsung áruházban...meg olcsóbb is volt talán...na mindegy!
    Ami viszont most leginkább bosszant, hogy futásnál a köridőt sokkal később jelzi és mondja be az adatokat. Tehát 1 km megtétele után kb. 1.5 km-nél szólal meg, hogy meg van az 1 km, tempó,pulzus, stb. Mérni helyesen méri, csak a körönkénti tájékoztató csúszik meg! Nem értem miért...
    A GW2 beázása után 1 hónapig használtam egy Mi Watch Lite-t. Az a gáz, hogy kicsit hiányzik..😐 Könnyű, heti egy töltés..egész pontos GPS, ugyanazt mérte, mint ez...kb. pulzus is...
    Picit túlárazott és kiforratlannak érzem ezt most...ha nem lennék nagy Samsungfan, azt hiszem visszaadnám...amúgy meg szép...hátha egyszer még kiforott is lesz szoftveresen! 🙂

    Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák