Új hozzászólás Aktív témák

  • berik899

    tag

    Nekem előrendelésese Watch 4 classic 46mm van és az eleétől valmiért vérnyomás mérésnél legalább 20-al többet mutatottt a SZISZ értéknél, akár hányszor is kalibráltam újra.
    Épp úgy voltam hogy ma felhívom a Samsungot hogy WTF és pont most a jött egy frissítés a Samsung Health Monitorra. Lássatok csodát egyből jó lett és tökéletesen működik.
    Úgyhogy ha valaki tapasztalt vagy nem tapsztalt hasonlót, akkor is frissítsent :) :)) :C
    Egyébként nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal!

    Egy LifeHAcket még megosztanék amire rájöttem. A Térkép alkalmazást a telefonon keressétek meg a BEÁLLÍTÁSOK-->Alkalmazások --> Térkép --> Akkumlátor --> Akkumlátorhasználat Optim. --> Térképet újra kikeres és kikapcsolás. ---> Végeredmény egy folyamatosan stabil és pontos navigáció.
    Sajnos ha ezt nem teszed meg és a zsebedben pihen a teló akkor néha kicsit lemarad a navigálásnál meg ugrál a gps pozi is néha. Ezzel viszont BETON stabil! :) :DD :DD

    Másik hasznos infó azoknak akik Veszetségmentes zenét hallgatnak: Írtam a TIDAL supportnak hogy mikor lesz elérhető erre is az alkalmazás úgy ahogy az előző Tizen verziós órákra. Azt válaszolták,(több levél váltás után egyébként nagyon segítőkészen) hogy egyenlőre nincs információjuk, viszont a fejlesztők felé továbbították a megkeresést és érdeklődést. Aki esetleg érdekelt a témában, szintén írhatna nekik hogy érezzék a sürgősségét a megoldásnak. már nagyon várom!

Új hozzászólás Aktív témák