Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hiperhuje

    aktív tag

    Sziasztok!

    Tegnap olvastam el a tesztet és a hozzászólásokat. Ma pedig itt figyel a töltőn a motyesz. :DD .
    A helyzet az, hogy több dolgon gondolkodtam. Szerettem volna egy nagyobb kijelzőt a Note 10 mellé.

    Megnéztem a Fold 2-t. Hmmmmm. Csodás, de ami nagyon hiányozna az a pen. No meg az ára..... De ez érthető is.
    Aztán elolvastam az S21 teszteket. Hmmm. Az új Buds ajándékba, ha előjegyzek, talán..
    Dicsérték nagyon az S6-ot. Az S7+ nem ér annyival többet, ezt írták.
    Nos néztem egy használt S6- LTE-t, 180 pénz. Kicsit sok, hisz nézzük csak a matekot:
    Br 240e - áfa, mert haszált, - 2019-es megjelenés = 150-170e. Szerintem.

    Ma gondoltam egyet, beslatyogtam egy SES-be. Ennek hatására az alábbi gondolatok születtek fejben. :)
    Az új S21 ultra, ami ki van téve :) :) :) , hát.. gyönyörű. De nincs hozzá pen! Csak tudja kezelni, ha veszel egyet. Ja, és nincs helye a házban. Majd később lehet kapni hozzá olyan tokot, ami be tudod illeszteni, ha nem használod. Na ez nem így jött le nekem a tesztekből.
    Továbbá a Note 10+-nál nem nyújt annyival többet, hogy megőrüljek, mert kapok ingyen egy 90k-s fülest, közel 500é. Ez felejtő.
    Egymás mellett figyelt az S6 és az S7+. Jújj, na, faxa mind a kettő.
    Na, mondom magamnak, Csabi! Ne légy hülye, hívd az embert, hogy megveszed a használt S6-ot.
    Előtte még, benéztem a T-hez. 20 éve náluk vagyok. 5 előfizetésem van, mind régi konstrukció.
    Ott már csak az S7+ volt kitéve, az S6 kifutott.
    Kértem ajánlatot.
    Első kör:
    Minden így marad 409e - 15e. Na jó gondoltam, itt a vége.
    Második kör:
    Itt szóba került, hogy frissítsek korlátlan net + korlátlan beszélgetésre, 3 előfizunál, akkor jön jó kedvezmény. Jött 409e-89e. THM 0% 2 év hüsi. Elgondolkodtam.
    Harmadik kör:
    Megkérdeztem, ha a 4. előfizut is átviszem korlátlanba, hogy alakul a kedvezmény.
    409e-205e. ÁÁÁÁÁÁÁ.
    Megvettem az S7+-t.

    Nem akartalak untatni titeket, csupán azért írtam, hátha hasznos infó lehet, valakiknek.

    Üdv!

    Csaba

    Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

  • Hiperhuje

    aktív tag

    válasz benczeb #97 üzenetére

    4x7490 Ft. 2 gyerkőc 2 szülő + 4000 anyós.
    Ez valami új csomag. Korábban 3000-el voltak kedvezőbb az össz havi díj.
    Mostanság nincsenek megbeszélések.
    Ma kezdem belakni.
    Tegnap este ezen néztem HBOgot. Jobb volt mint tévén.

    Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

  • Hiperhuje

    aktív tag

    Nekem tegnap jött.

    Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

Új hozzászólás Aktív témák