Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    Hol van már a Galaxy S8.4... Pfff... ilyen szinten visszafejlődni...
    Sőőt mitöbb, minden egyes új tabbal bizonyítani, hogy lehet alulmúlni az előzőt...

    Frankón nem értem :F

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

  • KFORboy

    senior tag

    válasz #65577472 #47 üzenetére

    Hát ez a tablet vonal nagyon nem új vonal... hát még hogy kiadnak valami olcsóbbított verziót a nagytesót itt-ott nyomokban alapul véve... Pls...

    S8.4 egy igazi kis csoda volt !
    Kiváló minőségérzet, dizájn, színek... elegáns volt de igazából fiataloknak is trendi.
    A kijelző gyönyörű volt.
    Hardver akkor ugyanúgy kiemelkedő, a szoftverezettség is egyedülálló volt, sok sok dolog benne volt már akkor amiket még csak mostanában kaptunk meg rendszer szinten Android frissítéssel mostani készülékekre.
    Kamera is jó volt.

    Az egész papírvékony volt és még a tokra is gondoltak, hogy ne béna bebújtatós és társai tokokkal kapj egy elcseszett tumort amit sehova se akarsz magaddal vinni, vagy kockáztatsz, hogy megsérül
    Nagyon jó kis patentos jellegű rögzítési pontok voltak a hátlapba integrálva, ahova mindenféle fliptokot rögzíthettél.

    8.4" hüvelyk ideális volt arra, hogy 4 éven át a fő készülékem volt (igen, telefonálásra is).
    Ha épp nem volt hadrafogható headset, BT headset, fejhallgatóm, akkor se volt nagy gáz a fejemhez emelni és úgy beszélni róla... se semmi...
    Kabát belsőzsebben, farmer farzsebben simán elfért.

    10-11 óra képernyőidő !

    Ehhez képest minden ami azután jött ki "S" jelzéssel tablet, egy bóvli szar lett... az S4 az még tán-tán valami... de nem vinném magammal sehova... ha ránézek már eltörik az elöl-hátul üveg hülyeség.
    Ezzel szemben a S8.4-em olyan csúnyákat taknyolt, hogy a 3. év után már frankón drukkoltam mikor újra véletlen élével betonra pottyant, hogy most már csak összetört banyek... [... és nem]

    Életem legjobb befektetése volt az a készülék.
    Imádtam, de 4 év után már sehogy se volt elég a hardver az értelmetlen kamu app frissítések végett (ami régen röccentés mentesen ment, az össze vissza tudott szaggatni)

    Tehát igen, béna, szánalmas visszalépések sorozata a tablet vonal samsungnál... minden egyes újabb készülék kb csak annak a bizonyítéka, hogy alul lehet múlni az előzőt...
    (pedig csak frissebb hardver kellene a S8.4 -be és még a végén lenne újra piaca a Tableteknek... nekem legalábbis nem tudnának rá mondani túl magas árat, hogy ne vegyem meg !)

    [ Szerkesztve ]

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák