Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vajonmilesz

    csendes tag

    Sziasztok,
    kövezzetek meg, ha volt már kérdésként, s keresgettem is visszafele, de inkább megkérdem így direktbe :)

    Szóval:
    1. lehet-e ezt a kütyüt telefonálásra használni? valami olyasmit olvastam ezen a fórumon, hogy igen, de csak ha 3g-t is tud,mert a sima wifissel nem lehet telefonálni.
    Ez azt jelenti tehát hogy olyat kell venni, aminek a paraméterei között ez szerepel?

    2. van otthoni wifis netem. Az gondolom minden további nélkül megoldható, hogy ha notebookon pl. youtube-os rajzfilmet néz a gyerek, akkor a tablet rácsatlakozzon a wifire, s ezt az otthoni előfizetést használva netezzen az ember.
    De, van Xperia S mobilom, amihez van net elérésem, s ahogyan néztem meg tudom osztani a wifit rajta.
    Össze lehet hozni, hogy pl. utcán, egyetemen, szóval ahol nincs free wifi, a tablet lássa a telefonom netjét? Gondolom igen, de erősítsetek vagy cáfoljatok meg ebben.

    3. Van Samsung 32c650-es tv-m, ami olyan internetezésre alkalmas tv. Ha rádugok a tv-re egy wifis sticket, ami veszi az otthoni wifis routeremet, akkor a tableten lévő tartalmat wifin keresztül ki tudom küldeni a tv-re?

    Ha butaságot kérdeztem, sorry :)

    vajonmilesz@freemail.hu

Új hozzászólás Aktív témák