Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #13260800

    törölt tag

    válasz Szelley #2065 üzenetére

    "Mit csináltál vele? Nem mondták, hogy nem vágódeszka?
    Most szerezted be, és egyből karcos lett? Ügyi vagy! Nem tudom, nekem miért bírja, lehet ez nem az a gagyi silány f*s ami neked van..."

    Ez egy sértő üzenet és pont. Lehet neked a haverod a srác én viszont nem ismerem és nem terelgettem vele libát sehol. Az, hogy nála nem karcos nem mérvadó az én szempontomból.

    Érdekes módon más cuccom amit hasonlóan használok, nem karcos. Volt egy 20 000 Ft-s gagyi táblám azon se volt egyetlen egy karc sem. Ez meg pár nap után karcos és nem is kicsit.

    Nyilván nem bírja az én használati stílusomat. Ettől számomra gyagyi szutyok minőségtelen a hátlap. Nyilván ha nem lenne karcos nem mondanám.

    Erre most te is azon lovagolsz, hogy neked nem az és én velem van a hiba. Akkor a kijelző miért nem karcos? Ja mert az sosem érintkezik az asztallal? Meg amúgy te is tokban használod (mint ahogy később írod is) és akkor kb értelmetlen is a beszólásod mert tokban használnám nyilván nem lenne rajta karc.

    Na de nem azért vesz az ember egy ilyen eszközt ami amúgy a konyha asztaltól elkezdve a műhely asztaláig bárhova kerülhet, hogy pár hét után minősíthetetlen legyen a hátlap. Nem az a lényege, hogy bárhova viszem felkapom és olvasgatom a híreket zabálom a tartalmat?

    Egy tablet ne karcolódjon. Van olyan műanyag ami erre képes. Érdekes a 20 000 Ft-s táblám is ilyen volt. Akkor a nagy Samsung nem tud ilyet csinálni? Vegyek hozzá még pár ezerért normális tokot? (Ami egyébként frankón korlátozza a rendeltetésszerű használatát abból az okból kifolyólag, hogy útban van.)

    Az N900-as telómon a kamera résznél vannak karcok (egy kevés). Ezen a táblán meg ahol azzal a felülettel érintkezik ahova leteszem. Olyan mint a hímes tojás. Na mind1. Előbb utóbb gondolom majd lehet hozzá szerezni utánagyártott hátlapot és akkor megoldódik ez a gond időlegesen. Bár ha a hátlap ilyen gagyi erős kétségeim vannak az eszköz strapabíróságával kapcsolatban.

Új hozzászólás Aktív témák