Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VegyesTamás

    senior tag

    válasz Raul227 #89767 üzenetére

    ezt én valótlannak tartom, hogy rosszabb lesz az akksi idő. Akkor ha nem tudnak értelmezni 3 mondatot ami a használati utasítás mind :) 1. Feltöltöd 100% -ra 2. Kalibrálod 3. lemeríted /én 1 % nál szoktam feltenni, nem hagyom, hogy kikapcsoljon/ aztán MEGSZAKÍTÁS nélkül feltöltöd 100%ra, , aztán töltőről le, én utána le is merítem még egyszer kíváncsiságból.

    Persze vannak aokosok, akik szerint ez hülyeség, mert nem veszi észre, hogy a teló megáll és stagnál egy két %nál azért tűnik előtte nem gyors merülésnek, de egyszerűen kikapcsolod és vissza a telót, és van egy hatalmas szakadék +ba vagy -ba azz akkugrafikonon, akkor indokolt a kalibráció. Rom csere után jártam már úgy, hogy vadul merült a teló 13 % ig...ott meg elvolt 1 órát, utána megint elkezdett merülni, na ezek elhárítására jó a progi, ha terhelésazonosan lineáris az akkugrafikon, és kibe kapcsnál nem ugrál az akku% akkor ott nagy baj nem lehet, a 2 óra kicsit kevesnek tűnik, bár nemtudom milyen játék és milyen fényerő mellett.

    Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Új hozzászólás Aktív témák