Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ermac

    tag

    válasz apaszka #69723 üzenetére

    Ez hála az égnek nem az én telóm, én samut elvből nem vennék, max monitorból mert az volt is előtte nagyon is jó volt, nekem személyszerint google nexus 4-esem van 4.3as gyári.. amit mondasz odinnal való felrakást azt s2 re pakoltam fel mivel kínából rendelték ismerősömék a telót és maga a rendszer se volt egy stabil kapott valami gyári romot általam odin művész úrral, ehhez az s3as paripához barátom én hozzá nem piszkáltam még :D csak panaszkodik cimbi hogy ratyi a teló..hogy nem e tudnék..
    Én nagyon sokat olvasgattam leírásokat efs-hez először root jog szükséges cf-autoroot nevű cuccal odinnal meglehet művelni a dolgot, mivel használná a telót még garanciás ! nem szeretne 3 hétig a telójára várni..valami cseretelóval a zsebében.. nemtudom, hogy egyáltalán ilyenkor mit csinálnak a szervizbe vele mivel ez egy gyári frissítés ami bugos.. passz, ezért próbálok egy gyári 4.1.2-t vagy olvastam hogy a 4.2.2 is jó rajta

    ezt a modem flashelést leírnád konkrétabban hogy ezmiez ? Meg MG2 MG4 ezek mik ?? bocs de nagyon nemvágom ezeket csak írják de hogy miez xDD

    [ Szerkesztve ]

    We are Many You are but One

Új hozzászólás Aktív témák