Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • turika86

    aktív tag

    válasz Piwi #11793 üzenetére

    Jó ilyet hallani végre android frontról, ha jól emlékszem te is s2-ről váltottál?! Most jelenleg nálam is ez a helyzet állt elő csak nem tudok dönteni s3 v. Hox... de inkább s3 felé húz a szívem... egyébként jelentős változás s2 ről áttérni a 4magosok közé?!:))

    "Time is the fire in which we burn"

  • agabe

    addikt

    válasz Piwi #11793 üzenetére

    S2-esen nem voltak olyan apro bosszanto dolgok mint pl. a névjegyzékbe történő lépéskor várakozási idő, ramkezelés jobb volt összességében ... GB-hez nem is hasonlitom, mert ott alapból 100-150 megával kevesebbet fogyasztott a ramból pl... egyszerűen az úgy már "fluidabb" volt mint jelen állapotában az s3, de ez a romok javulásával változni fog tudom.

    Én is csak azért váltottam, mert volt egy szintén kihagyhatatlan ajánlat, és valóban sokkal szebb a készülék (legalábbis számomra) az s2-eshez képest, a kijelző is jobb (bár a pentile-t észreveszem homogén képeknél, videoknál is - nem csak szöveges weboldalaknál - de már messze nem zavaróan mint S1-nél volt, viszont aki azt mondja nem látható egyáltalán annak nem jó közelre a szeme...de mindent összevetve jobb a kijelző színekben, felbontásban s2-esénél).
    Igazából tudásra nincs ugrás a kettő között.
    Használhatóság szempontjából azt tapasztaltam az elején, hogy az s2-est könnyebb volt landscape módban (jellemzően bőngészés, vagy valami youtube video nézegetése közben) tartani, és irkálni vele, mert s3-nál folyton hozzáértem valamelyik érintőgombhoz a kettő közül (nagyon lentre rakták szerintem az érzékelési sáv alját... 3 milliméterrel feljebb sokkal kényelmesebb lenne nekem), mig s2-nél ilyen szinte soha nem fordult elő..nade az szögletesebb is, és nagyobb a hely, meg középső gomb is s2-esen jobb.

    A fentieken túllendülve remek, hogy pl. youtube HD videok valóban HD-ben jönnek, és nem csak HQ-ban (bár gondolom kis buherával s2 is HD-ben kapná...sőt biztos van olyan youtube apk verzió amit átírtak okosak erre, de nem néztem utána), az érintő üveg, és a hátlap lekerekítettsége a széleken tetszik szintén, a kamera szintén fejlődött, nfc nélkül még elvoltam, de nem árt, hogy van, jelző led hiányzott az s2-esről, jobb az akksi idő folyamatos használatnál, meg pár dolog biztos nem jut eszembe, szóval rengeteg apróságot fejlesztettek, így annak aki kedveli a kütyüket jobb ezt kézbe venni, viszont a romokra még ráfér a csiszolgatás (4X -re azt írják jelenlegi állapotában az nem tartalmaz zavaró hibákat és elhiszem, mert pl. R2 használt S2-S3 -at is, és most 4X-el boldog HOX, meg ION után...lehet, hogy volt más is, de azért nem vezetem az önéletrajzát :) )

    Előtte is azt gondoltam hardveresen-szoftveresen nem igazán ad többet S3 S2-höz képest (benchmarkokkal ne foglalkozzunk), és most is tartom a véleményem, ezért aki arra gyúr annak nem érdemes váltani, inkább várja meg a 2gigás rammal érkező telókat, de S3-ban azért ott a potenciál, hogy ennél még jobb legyen jó romokkal (ezért is várom Kelzsoca művét majd ), és tényleg szebbnek érzem, jobban szeretem kézben tartani, nomeg kellett már az újdonság.
    Ha optimus G kijött volna már, vagy az új nexus, akkor valószínűleg azok közül veszek egyet, de majd pár hónap múlva meglátom azok hogy teljesítenek.

Új hozzászólás Aktív témák