Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galuska95

    aktív tag

    Üdv!

    Van egy s advance készülékem (GT-I9070) Android 2.3.6-al. Minden jól működött eddig rajta, viszont recovery mode-ból visszaállítottam alapállapotba a telót, mert öcsém megkapta és tiszta telefont szerettem volna Neki adni. A reset óta nem működik se a play áruház, se a google plus. Utóbbi azt írja ki, hogy nem sikerült csatlakozni a szerverhez, előbbi pedig megnyitás után azt, hogy a google play alkalmazás (com.android.vending folyamat) váratlanul leállt. A csavar a történetbe, hogy ha neten beírom, hogy xy játék és rámegyek a linkre ami átirányít a playre akkor le tudom azt tölteni, sőt még keresgélni is tudok össze vissza, viszont a kezdőoldalra ekkor se tudok rámenni, mert az előbb említett üzenet fogad. Próbáltam softrestet is, recoveryből is újraraktam, másik google fiókkal is próbálta, a play frissítéseit is eltávolítottam de semmi se segít.
    Valakinek ötlet?
    Köszönöm előre is!
    (tudom régi szoftver, de így még elzötyög egész jól, frissíteni nem akarom, félek, hogy megterhelné a kis agyát. De akár erre is rá lehet venni)

Új hozzászólás Aktív témák