Új hozzászólás Aktív témák

  • dobolson

    senior tag

    válasz gusthy #2160 üzenetére

    Az oké, hogy a memóriában tartja az alkalmazásokat, miután megnyitjuk, majd kilépünk belőle. Ez látszik olyankor is, mikor mondjuk a névjegyeket megnyitjuk, aztán bezárjuk. Ugye sokkal gyorsabban nyílik meg újra a névjegyzék. Na de pl, ha a névjegyeknél maradunk, akkor ott nincs az, hogy bezárás után kiírja a feladatkezekő, hogy fut. És sehol máshol sincs ilyen. Az én tapasztalatom alapján csak az sms-nél és a bőngészőnél. Elvileg a vissza gomb az alkalmazásokat bezárja, még ha a memóriában marad is valamelyest. Szerintem az hibás, ha kinelzi a futó alkalmazások között az sms appot, mivel akkor a többit is ki kéne jeleznie, miután bezártuk. De máshol nem teszi...

    Na most ki is próbáltam. Megnyitottam egy rakat programot: gmail, play, quickpic, boat böngésző, facebook és az ominózus sms. Mindből a home-mal léptem ki, így maradtak is a futó alkalmazások között. Miután megnyitottam őket, a betöltésük természetesen villámgyors volt. Szépen elkezdtem kilépni az összesből a visszával és a tapasztalat az volt, hogy egyedül az sms-t nem zárta be a vissza. Az továbbra is maradt a futók között, majd manuálisan kellett kilőni. Na ez tuti, hogy nem kóser. Vagy a feladatkezekő hibás kijelzése, vagy nem tudom, de ez nem így a fasza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák