Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz w333 #8727 üzenetére

    Ha elvonatkoztatok attól, hogy nem kell használni sabsot, adhellt, akkor sem tartom normális dolognak, hogy egy telepítést követően az első dolgok egyike, hogy a felesleges dolgokat le kell tiltani.
    Nekem ez már nem okoz traumát, elfogadtam ezt a samutól az évek alatt, azzal együtt, hogy normálisnak sem tartom, hogy a lassan 350 ezer vagy majd felette nyitó telefonok esetében ugyanezt kell tennem, különben húzhatom magam után a powerbankot.

    Abban egyetérthetünk, hogy optimális sotot csak a körülmények és csillagok megfelelő állása esetén kaphatunk, lásd wifi+megfelelő térerő+letiltott alkalmazások.
    Ha vki mobilneten tolja vmi leárnyékolt helyen, ahol alig van térerő, viszont úgy szeretné használni a készüléket, ahogyan azt megvettem, az rápacsált.

    Megjegyzem ez vélhetően nem vonatkozik az itt polemizált esetre, mert a térerő megfelelő, viszont az meg tény, hogy az s8, note 8, s9 témák és nem csak itt a fórumon tele vannak elégedetlen megnyilvánulásokkal és nem hinném, hogy ők mindannyian helikopterek.
    Ez csak annak tükrében furcsa, hogy a userek legnagyobb százalékban az akkuidő miatt elégedetlenek, de a gyártók - némileg érthető okból ismerve az emberi gyarlóságot - feláldozzák a design oltárán.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák