Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz csorbajeno #25201 üzenetére

    Csak ha a csomagodra vállalsz hűségidőt, akkor kapsz kedvezményt az árból.

    Áháá, most már így világos! Beugrott, hogy ismerősök miért hozták ki a TV-ket meg ilyeneket olcsóbban.

    TV-m nincs úgy 10 éve ezáltal TV előfizetésem sincs. Itt lóg a hálóban a projektor - azon lehet filmet sorit nézni, akkor amikor én szeretném és nincsenek agymosott műsorok azok előtt és közben amik filmek mondjuk érdekelnének.
    Feltöltőkártyás vagyok, így csak azért fizetek amit le is beszélek valóban. Sokszor volt, hogy 1 hónapban alig beszéltem 30 percet, az előfizetésemben(igaz akkor amikor vállaltam a 2 év hűséget bőven le is beszéltem előtte és utána is még egy darabig) pedig 250 perc volt meg 40 sms meg fene tudja még mi. Aztán a végefelé már kínomban beszélgettem a pizzafutárral vagy akárkivel, csak menjen a perc. Erre meg egy viber vagy skype is jó az alapból meglévő internethez.
    Én örülök, hogy szabadultam a rablánctól minden szolgáltatásnál. :K

    Volt egy anyósom aki konkrétan máglyára vetett majdnem, mert nekem a mai világban nincs előfizetésem.
    Persze ők hónapról hónapra vettek minden szart a Telekomtól, mindig a legújabb iphone kellett.. aztán 3 havonta csúsztak a fizetéssel, kikapcsolták sokszor a telefont és internetet otthon meg a tv-t is.

    Na, mondom mert ez aztán értelmes. Hát szabadultam is ettől a családtól. :Y

    Na jó, egy 4 GB-os 1445Ft-os net "előfizetésem" van telefonra, bár ez is hűség nélküli(szóval előfizetésnek ezt sem nevezném igazából), és ezt el is használom, csak azért nem 4GB-os Maraton lett, különben maradtam volna abból is a feltöltőkártyásnál.

    Ja meg egy hűség nélküli itthoni internet, de az sem a Telekomtól. És az is potom összeg.

Új hozzászólás Aktív témák