Új hozzászólás Aktív témák

  • NandorHUN

    addikt

    válasz szab120 #4842 üzenetére

    Na bevásárlás közben gondoltam megnézem a S9+-t a Tmobilnál, mekkora a különbség.

    "Iszonyat nagy különbséget" azt semmiképp nem láttam, sőt.. egymás mellé téve a két telefont alíg volt különbség S7 Edge és S9+ között. Kb. általánosságban olyan 0,2s késett a S7 appok megnyitásában egy fél másodpercnyi különbség se volt a kettő között, de legtöbb helyen nyilván S9 volt a gyorsabb. Appváltásnál volt olyan 0,5 s különbség néhol, de legtöbbször még ennyi se.

    Ha nem egymás mellett mérem őket, akkor valoszeg meg nem mondom hogy volt különbség, mert annyira pici és elhanyagolható volt , érzésben se adott többet (mondjuk a fizikiai gomb hiánya és a rezgős visszajelzés az tényleg tetszett :) ). Ettől eltekintve lényegében S7 Edge ugyanolyan gyors mint az S9 Plus.

    Szerintem szab Te S7 Edge-t még valami agyon gyalázott és terhelt Nougat-on nézhetted, mert legújabb frissítéssel S7 is nagyon sokat javult, + gondolom ott van az ujdonság placebója. :)

    Mindenesetre azért elmondható, hogy ha valaki sebesség vagy fluditás miatt keres új telefont annak semmiképp nem érdemes váltania.

    www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Új hozzászólás Aktív témák