Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz 22balu #29435 üzenetére

    Többször volt itt szó korábban a ClearPlex ultra filmről, amit a MediaMarktok okospultjában raknak fel a telefonokra.

    Mivel az általam felrakott hidrogél fóliát mindig felnyomta a barátnőm telefonjának a tokja, ezért felrakattam én is egyet a telefonjára a MediaMarktban, azt mondhatom, hogy teljesen bevált. Ajánlom neked is, hogy próbáld ki.

    Korábban felraktam többféle fóliát már telefonokra, úgyhogy nagyjából látom a technikák lényegét.

    Szóval ez a ClearPlex fólia egy nagyon jó minőségű hidrogél film, a kínából rendelthez képest az előnye abban van, hogy nagyon pontosan vágják ki (méretpontosabb, mint a kicikínaiak által árult fóliák) és az okospultban nagyon precízen rakják fel, speciális habot használnak a felrakáshoz.

    A fólia mérete kb. 0,8 - 1 mm-el kisebb, mint a kínából rendelt fóliának, ezért "tokbarát", nem nyomja fel a tok. A felülete olyan, mint bármelyik másik jó minőségű hidrogél fóliának, a kisebb karcok maguktól eltűnnek, nem gyűjti az ujjlenyomatot, zsírt, jól tisztítható.

    Természetesen nem ütésálló a fólia, ezt szerintem tévesen próbálják sugallani vele kapcsolatban.

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák