Új hozzászólás Aktív témák

  • goop

    őstag

    Újra tesztelgettem a 2 kártyás üzemet. Egy kártyával hasít a voda, telenor, telekom is, kis ping értékek, a telenor főleg gyors, lévén megy a 4G+. De jöjjön a 2 kártya, telekom - telekom mind a kettő előfizetéses, megy a Volte is mind a kettőn, mindegy melyik van beálítva netesnek, az egykártyás 40-60 Mb le és 5-10 Mb fel sebesség leesik, 3-10 Mb le, és 0-1 Mb re, többször is mérve. Telekom - telenor szintén mindkettő előfizetéses, aktív volte mindkettőn, ugyanez a hiba, sebesség drasztikusan visszaesik, annyi, hogy a telenor kártya néha teljesen elmegy a net szinte, 0 feltöltési sebesség, 600-2000 ms ping, szóval ratyi. A telekom mint az előző telekom-telekom mérésnél , pár megabit azért megvan, de épphogy, a ping is magasabb, de azért használható.
    Telekom - Vodafone, telekom előfizetés, voda feltöltős (mindegy mert úgysincs volte vodánál), mindkettő 4G -n,telekom a szokásos 2 kártyás visszaesett sebességek, az alig döcög, de azért megy, vodafone - ezt figyeld - épp az egykártyás sebesség fele, a ping pedig a normál 15-20 ms. Szereztem még 1 voda kártyát, most teszteltem 2 vodát is, mindkettő 4G, pont feleződik a sebesség, mint amikor egykártyás üzem van, a ping pedig tökéletes marad. Ennek valószínűleg az antenna miatt így is kell működnie, csak az a gond, hogy kizárólag a voda megy jól, a telekom telenor páros meghal, nem feleződik a sáv, hanem töredékére esik vissza. Amit meg lehet tenni, a egyik kártyát fix 3G re tenni, akkor megszűnik a sebesség gond, a telekom telenor vonalon is.
    Kicsit hosszú lett, remélem akit érdekel érti. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák