Új hozzászólás Aktív témák

  • csorbajeno

    veterán

    válasz juhaszroli #2023 üzenetére

    Nos, akkor nem győzködlek. Nem mintha bárkit meg szeretnék téríteni...
    Szóval, nekem S9-em van, az-általam rég nem látott- jó minőségű képeket készít, valószínűleg ebben szerepe van a változtatható rekeszértéknek, amit az S9+ megfejel egy plusz kamerával zoomoláshoz. Aztán van az akkuban +500mAh, amivel használattól függően egy napot simán, esetleg 2 napot is elmegy. Aztán van benne 6GB RAM, ha hosszú távra tervezel és/vagy sok erőigényes appot használsz, akkor az bizony jól jöhet sokszor. Vízálló a telefon, ami lassan már alapelvárás lesz. Az ujjlenyomat-olvasó az S8-hoz képest más helyre került, amitől kicsit idegenkedtem az S6 után, de be kell hogy valljam, baromi jó helyen van és az írisz szkenner is pozitív meglepetés volt. A belső tárhely ugye minimum 64GB, de lehet bővíteni, illetve a doboz tartalmaz átalakítókat, de nem a Jack csatlakozóhoz, mert az még megvan alapból, hanem pl. pendrivehoz. Majdnem elfelejtettem megemlíteni a sztereó hangszórókat, amik nagyon jól szolnak, pláne, hogy van Dolby Atmos támogatás hozzá. Meg nem fordult a fejemben, hogy miért istenítették a Boom Sound-ot, de már értem :) Remelem megelegedéssel fogod használni az új telefonodat ;)

Új hozzászólás Aktív témák