Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaveForce

    veterán

    válasz Blizzardking #171 üzenetére

    "Amíg képtelenek felnőni 2016 10+ sot-os telefonjaihoz, addig akkor sem érdekelne ha 70 rugóba kerülne."
    Netto hulyeseg mar megint. Egy csúcsmodell sem hozott ennyit 2016ban, tortenetesen pont az s7/e paros volt a legjobb uzemidoben. Masreszt valoszinuleg nagyon bena mernokok dolgoznak ott, de sztem jelentkezz nyugodtan, majd BlizzardKing rendet teremt koreaban.. ;]

    "Ehelyett mindenféle mondvacsinált trendteremtő baromságokkal foglalkoznak, mint a jack dugó elhagyása. (A prémiumség erőltetett szemléletére írom mielőtt nekem esne mindenki RaveForce)"
    így érthető? "

    Tovabbra is hibas a peldad, amire hivatkozol, innentol semmi ertelme...

    "amikor a kinai mtk-s 2palcas vackokon rohogtunk..."
    Nem akarlak kiábrándítani, de most is ezt csináljátok. :("

    Koszi a kiralyi tobbest, meg az uj infot.. :D azt mar meg sem emlitem, hogy mar kihaltak az mtk platformot futtato szornyusegek (nem osszekeverendo a pusztan mtk SoC- pel), dehat ez is teny, amik teged sose zavartak :))

    lehet kritikat megfogalmazni, de legalabb megalapozott, szakmai es tenyszeru legyen mar konyorgom... :(

    [ Szerkesztve ]

    „egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

Új hozzászólás Aktív témák