Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    válasz Blizzardking #164 üzenetére

    Én konkrét készülékeket szeretnék tőled,mert a "ennél néhány jelenlegi csúcs készülék már most jobb"
    azt feltételezi,hogy kapásból fel tudnád sorolni ezeket az ennél jobb készülékeket.

    A dual sim opciónak ideális,de mint alapfunkció szvsz felesleges,egy kezemen meg tudnám számolni a napi szinten dual simet használó ismerőseimet,a jellemzőbb még mindig a két telefon használata,ha már feltétlen szükséges a több sim.

    Én lassan egy éve kínaizok',pár tekintetben jobbak mint a prémium gyártók termékei,(egyik ilyen az akkumulátor mérete/ereje,a másik az hogy leszarom ha kirepül a kezemből,a harmadik meg hogy olcsó) de a nálam megfordult nem kevés kínai készülék egyike (Xiaomi,Lenovo/ZUK,OPO,Huawei,Meizu több típusai) sem voltak képesek felnőni egy G4-S6-S7-S7 Edge kamerájának a szintjére,egyik sem tudta előbbiek kijelzőminőségét akár csak megközelíteni,a supportjuk pedig kivétel nélkül problémásabb mint az Lg-Samsung duónak,legyen az OPO,Xiaomi,Lenovo,vagy a most használt Meizu-m,direkt nem említem a Gearbest-en vagy a többi csájníz' webshopban kapható,idehaza nagyon 'ZS' kategóriás gyártók termékeit,ezek nem rúghatnak labdába fentebbi 'A' brand-ek mellett.

    A jack elhagyása (?) baromság,ez nyilvánvaló,de a tesztet újraolvasva,ez nem kimondottan a samu bűne ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák