Új hozzászólás Aktív témák

  • Freezee

    senior tag

    válasz Richard #1625 üzenetére

    Lehet negatív véleményed csak legalább közel valós dolgokat írjál. Nekem is sok telefonom volt jelenleg is 4 van és mindegyik topicjában fellelhető vagyok de sehol nem istenítem egyiket sem. Az S8+-nak is vannak hibái azokkal tisztába is vagyok illetve valakinek tetszik valakinek nem ez meg szubjektív dolog. A gond az hogy olyanokat próbálsz meg "eladni" tényként amik nem valósak. Az hogy van 100-ból 5 rózsaszínesebb kijelző elfogadtuk ez egy gyártástechnológiai dolog ( amit közben már patch -el megoldottak ). Az hogy furcsa képarány elfogadjuk az, az hogy neked nem esik kézre az ujjlenyomat olvasó elfogadjuk ( nekem pl kézreesik elég hosszú ujjaim vannak , de nekem a Mate 7is kényelmes volt ), de az hogy szaggat meg kifagy, meg nem fut normálisan semmi az iphone-on igen az akkora ordas nagy baromság hogy ezért röhög ki mindenki és kötnek beléd...teljesen jogosan.
    Az utolsó mondatodban pedig benne is van hogy minden topicba elmész hurrogni meg trollkodni mégha nincs is olyan telod pedig mindent elmond mit is keresel itt. Szerintem nincs is galaxy s8-ad csak nagyon vágysz egyre nemhogy3-is volt eddig mint állítod :D. Csinálj plz egy fotót ahogy a csoda iphone-od meg az S8 egymás mellett van, légyszives :R

Új hozzászólás Aktív témák