Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz no more #114 üzenetére

    Az "ennél jobb" számodra és számomra nem ugyanazt jelenti. Közepes mennyiségű ram, halovány üzemidő, közepes aksi, elbaltázott ujjlenyomat olvasó, jelentéktelen előrelépés nyers erőben, egy sim - ezekben rengeteg jobb ajánlat van. Erre jön rá a Samsung "fejlesztése", ami azt célozza, hogy a lehető legtöbb garanciális problémát rád tudják verni, szemben egy olyan fejlesztéssel, hogy szoftveresen tönkretehetetlen legyen a telefon. Mindezeket figyelembevéve ez egyáltalán nem csúcskészülék, inkább csak látványos. Ez inkább csak azoknak csúcskészülék, akik megállnak a "wow faktor"-nál. Aztán mikor a kínai telefonok hasonló wow faktorral elárasztják a piacot, ugyanilyen erejű, ugyanilyen csíkszélességű chipsettel, dual simmel, dupla üzemidővel, nyitható bootloaderrel, dupla rammal, akkor lehet roamingolni azok topikjában, mindenhová beírni hogy "ilyen meg olyan koppintás"*. Simán arról van szó, hogy műszaki dolgokban nem vagyok vallásos, és azt nézem inkább ami benne van. (És mögötte). És ebben a Samu sosem metszette az elképzeléseimet :N
    Mindazonáltal amit a Note botránykor tanúsítottak, az szimpatikus volt, nem próbálták meg elsumákolni, ez tökös dolog volt a részükről.

    * ez egy hatalmas Mi mix koppintás, csak mellélőttek az ujjlenyomat olvasóval. De az irányt az jelölte ki ;]
    (csak vicceltem, pontosabban ironizáltam)

    janeszgol - igen, bizonyos értelemben egy csúcskészülék. Nincs "A" csúcskészülék, épp ezt fejtegettem. Mégis sokan úgy csinálnak. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák