Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz Taci #24784 üzenetére

    Nexus 4et vettem tőlük. Garancia lejárta előtt írtam Nekik, hogy a power gomb vagy nem reagál, vagy duplán. Sorozathiba volt N4 esetében. Kértem akksi cserét is, mert volt, hogy leesett terhelésre mondjuk 44%ra 5 perc pihi után 46% volt. Az akksit elvileg cserélték, de elkértek érte 9e ft-ot. A power gombot megjavították. Elvileg! Pár hónap múlva 25%nál kikapcsolt a telefon, annyira meghalt az akksi. Elküldtem Fagyalllonak, szétszedte és a gyári akksi volt benne. A power gombnál csavarhúzóval megfeszegették az érintkezőt. Végül 17e forintomba került egy akksi csere. Ami garanciális lett volna. 4e ft-ot nagy nehezen vissza utaltak, mikor fogyasztó védelemmel fenyegetőztem. Akkor megfogadtam, hogy telefont csak gyártói garanciával. 20e ft-al lett volna drágább Nexus 4 is Telenornál. Spóroltam 20e ft-ot Partneronál, de akksi cserére elment 17e ft. Egyszer elég vol. 3 hetet ültek a telefonon, power gombot megfeszegették, akksi cserét kifizetteték, de nem cserélték ki.

    Akksi cseréről kaptam új gar lapot, csak az IMEI szám nem stimmelt. Kértem javítást, akkor stimmelt az IMEI csak Nexus 5öt írtak a gar lapra. Annak a javítását már nem is kértem, mert eladtam a telefont mire póstázgattak.

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák